O TAXI HLUČÍN

tax03

Taxi Hlučín je nejdéle fungující taxislužbou v hlučínském kraji. Rychlé avčasné přistavení vozu, ale také bezpečí, které řadíme na první místo, jesamozřejmostí. Jsme Vás schopni dopravit kamkoliv v rámci ČR i EU za velmi výhodné, smluvní ceny. Disponujeme i dvěmi sedmimístnými automobily a také užitkovým vozem Renault Master, který dokáže přepravit objemnější náklad.

Poskytujeme také DRINK SERVIS, což je specializovaná služba, která poskytuje profesionální řidiče všem, kdo chtějí nebo potřebují jet vlastním vozidlem, ale pro "momentální indispozici" raději volí sedadlo spolujezdce. Znamená to, že Vaše auto i Vás dopraví náš profesionální řidič kamkoliv si budete přát.

TAXI přeprava na a z letiště, autobusového či vlakového nádraží, TAXI do i z jakéhokoliv místa v EU za výhodné ceny. Pokud budete potřebovat TAXI během Vašeho pobytu, stačí nás kontaktovat a my se o Vás postaráme - nabízíme plný servis. Rezervace z pohodlí Vašeho domova: Vůz je vhodné rezervovat s dostatečným předstihem, avšak pro včasné přistavení vozu na Vámi zvolené místo uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Stačí vyplnit rezervační formulář. Řidič Vás přivítá přímo u příletové haly či nádraží: Při Vašem příjezdu vlakem nebo autobusem bude řidič čekat na nástupišti. Je samozřejmostí, že Vám pomůžeme se zavazadly.

volej
Hlučín taxi